O marce

o marce


Kerasys

Kerasys to wiodąca marka premium z portfolio jednej z największych koreańskich firm kosmetycznych AEKYUNG Industry Co. powstałej w Seulu w 1950 roku. 

 

Ekskluzywna marka Kerasys stworzona została z myślą o wymagających kobietach, które poszukują wyjątkowości, oraz efektu pięknych i zdrowych włosów. Produkty to połączenie wieloletnich doświadczeń Koreańskich naukowców oraz świeżego podejścia do oczekiwań współczesnych konsumentek na całym świecie. Wiedza i doświadczenie dały efekty w postaci nowatorskich szamponów do włosów bogatych w składniki mineralne i bogactwo substancji oferowanych przez naturę od ponad 2 000 lat.

 

Produkty marki Kerasys sprawią, że Twoje włosy staną się piękniejsze, zdrowsze i pełne blasku. Natomiast wyjątkowa i unikalna linia Kerasys Perfume otuli je wyjątkowym i eleganckim zapachem perfum utrzymującym się przez długi czas.

Podobnie jak w przypadku tradycyjnych perfum, w każdej butelce Kerasys Perfume znajduje się warstwa górnego, środkowego i dolnego zapachu, dzięki czemu uzyskane nuty zapachowe są trwałe ale nie przytłaczające.

Produkty z linii Kerasys Perfume zdobyły wiele nagród m.in. Global Excellence Award i pierwsze miejsce w rankingu Brand Star w Korei Południowej.

 

Już teraz Koreański sekret piękna Kerasys dostępny dla Ciebie.