Salon Care

Kerasys Salon Care
profesjonalna linia szamponów
i odżywek Salon Care

Linia Kerasys Salon Care to profesjonalny system szamponów i odżywek w nowej, ulepszonej formule wykorzystującej ampułki medyczne uwalniające dobroczynne składniki. Produkty przeznaczone w szczególności do włosów pozbawionych siły życiowej, zniszczonych, osłabionych czy łamliwych.

 

Cenne składniki zawarte w szamponie przywracają naturalną siłę witalną, wzmacniają i napełniają niezbędną energią.

 

Produkty przeznaczone do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju włosów.

 

Linia Salon Care – profesjonalna pielęgnacja w domu jak w salonie fryzjerskim.

Linia Kerasys
Salon Care
Voluming Ampoule

Intensywnie regenerujący i rewitalizujący szampon i odżywka do włosów.

Produkty polecane szczególnie do włosów zniszczonych, osłabionych, łamliwych i matowych.

Dobroczynne składniki takie jak keratyna i olejki z nasion Moringa nadają fryzurze objętości i lekkości, z zarazem nawilżają i wygładzają włosy.  Szampon dokładnie oczyszcza, głęboko odżywia włosy i skórę głowy.  Nadaje połysk matowym włosom, unosi i dodaje im objętości sprawiając, że fryzura jest bujniejsza i bardziej elastyczna.

Lekka kremowa konsystencja zarówno szamponu, jak i odzywki sprawia, że nie obciążają one włosów a jedynie nawilżają je i odżywiają. Po zastosowaniu szamponu i odżywki włosy są bardziej podatne na układanie i stylizację. Produkty z linii Kerasys Salon Care Voluming mają luksusowy, elegancki, kwiatowy zapach.

Linia Kerasys
Salon Care
Nutritive Ampoule

Produkty polecane szczególnie do włosów zniszczonych częstym modelowaniem, farbowanych, suchych, matowych i łamliwych oraz nieodżywionych.

Linia Kerasys Salon Care Nutritive dogłębnie odżywia włosy nadając im zdrowy i piękny wygląd. Zapobiega wysuszaniu i nawilża skórę głowy.

Olej z nasion słonecznika (silny przeciwutleniacz), chroni włosy przed uszkodzeniem w wyniku działania promieniowania UV. Naturalna keratyna i polifenole z czerwonego wina w składzie medycznych ampułek, zapobiegają łamliwości włosów, odzyskują siłę i zdrowie.

Produkty z linii Kerasys Salon Care Nutritive mają piękny różano-owocowy zapach. Lekka kremowa konsystencja zarówno szamponu, jak i odzywki sprawia, że nie obciążają one włosów a jedynie nawilżają je i odżywiają.

Linia Kerasys
Salon Care
Straightening Ampoule

To najlepszy zestaw wygładzający. Produkty z linii Kerasys Salon Care Straightening polecane szczególnie do włosów naturalnie kręconych, które trudno jest rozprostować. Po zastosowaniu włosy stają się podatne na zabiegi fryzjerskie i gęste na całej długości.

Białka nasion Moringa pomagają odnowić strukturę włosów, keratyna przyspiesza regenerację i zmniejsza ich kruchość, a kompleks aminokwasów sprawia, że włosy są przyjemne w dotyku.

Lekka kremowa konsystencja zarówno szamponu jaki i odżywki sprawiają, że włosy nie są obciążone, a z pewnością dogłębnie nawilżone.