Scalp Care

Linia Kerasys Scalp Care
pielęgnacja podrażnionej skóry głowy

Linia Kerasys Scalp Care to system do pielęgnacji włosów i skóry głowy przeznaczony do codziennego mycia każdego rodzaju włosów.
Szczególnie polecany osobom, które są zaniepokojone stanem swojej skóry głowy, swędzeniem, łupieżem i ciągłym dyskomfortem.

Kerasys Scalp Care Deep Cleansing

Produkty Kerasys Scalp Care Deep Cleansing zostały opracowane specjalnie do leczenia miejsc, w których występują problemy. Składają się z aktywnych składników pielęgnacyjnych, czyszczących i normalizujących skórę głowy.

 

Produkty delikatnie oczyszczają i dogłębnie odżywiają wrażliwą skórę głowy i włosy, stymulują regenerację, łagodzą podrażnienia jednocześnie zapewniając piękne włosy. Naturalna mięta pieprzowa i mentol sprawiają, że skóra głowy pozostaje schłodzona i odżywiona.

 

Przeciwzapalna alantoina łagodzi wrażliwą skórę głowy i swędzenie, podczas gdy pseudoceramidy odbudowują naturalny naskórek głowy. Dzięki składnikom nawilżającym suchość i podrażnienia naskórka są skutecznie eliminowane. Kerasys Scalp Care reguluje równowagę wody w komórkach skóry.

Opatentowany przez Kerasys ekstrakt z sosny Coultera reguluje produkcję sebum, a ksylitol i laktitol nawilżają skórę głowy przywracając jej równowagę olejową i wodną. Posiada działanie przeciwbakteryjne eliminując procesy zapalne i zaczerwienienia.

 

Silny system przeciwłupieżowy Climbazole i Salicylan sodu skutecznie łagodzą łupież. Kompleks witaminowy wzmacnia proces powstawania nowych komórek skóry. Włosy stają się delikatne, jedwabiste w dotyku i oczyszczone, a skóra głowy świeża i czysta.

 

Przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju włosów.

Kerasys Scalp Care Balancing

Produkty medyczne Kerasys Scalp Care Balancing zostały opracowane naukowo w celu zapobieżenia lub złagodzenia łupieżu, swędzenia i innych objawów podrażnienia skóry.
Szczególnie polecany osobom, które są zaniepokojone stanem swoich włosów i/lub skóry głowy.

 

Opatentowany przez Kerasys ekstrakt z sosny Coultera reguluje produkcję sebum, a ksylitol i laktitol nawilżają skórę głowy przywracając jej równowagę olejową i wodną oraz łagodzą łupież po wysuszeniu skóry głowy. Posiadają działanie przeciwbakteryjne eliminując procesy zapalne i zaczerwienienia.

 

Podwójny sposób pielęgnacji z nano- i makro-keratynami głęboko odżywia i wygładza włosy. Natomiast potężny system przeciwłupieżowy Climbazole i Salicylan sodu skutecznie łagodzi łupież.

 

Produkty delikatnie myją i pielęgnują wrażliwą skórę głowy. Stymulują regenerację, łagodzą podrażnienia jednocześnie zapewniając piękne włosy.

 

Przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju włosów.